Kalendarz dla Twojej firmy!

innowacyjny kalendarz biurkowy

Kalendarze firmowe

Każda firma potrzebuje odpowiedniej reklamy dla swojej marki. Może to być np. długopis z logo firmy czy małe słodycze reklamowe na recepcji i większe, bardziej praktyczne gadżety jak notesy lub kalendarze. To właśnie na tych produktach  nasza firma zna się bardzo dobrze.

Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe sprawdzą się w firmach, gdzie pracują np.  przedstawiciele handlowi bądź osoby mobilne. Projekt kalendarza książkowego  może być kompletnie inny, zaczynamy od doboru odpowiedniej gramatury i obicia okładki, po wykończenie stron i kończąc na rodzaju kalendaria – tygodniowych bądź dziennych.

Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne to jedna z najbardziej popularnych form kalendarza. Wykorzystujemy go tam, gdzie planujemy nasze sprawy zawsze 2-3 miesiące do przodu.

Zastosowanie firmowego loga w połączeniu z dobrym zdjęciem lub grafiką potrafi nadać kalendarzowi indywidualny wygląd i charakter. Odwiedzający nas klienci widząc kalendarz, kojarzą nasza firmę z dbałością o szczegóły.

Kalendarz plakatowy

Kalendarz w formie plakatu to ciekawa propozycja dla osób, które lubią się wyróżniać i stawiają na dobry styl. Szerokie pole w którym można umieścić zdjęcie lub grafikę pozwala na swobodną formę reklamy Waszego kalendarza i Waszej firmy.

Kalendarze biurkowe spiralowane

Kalendarze biurkowe to podstawa naszego biurka, dostosowane by nanieść własne notatki a jednocześnie proste w obsłudze. Spiralka na grzbiecie kalendarza ułatwia nam przekręcanie poszczególnych stron w kalendarium. Ten rodzaj kalendarza powinien być zaprojektowany w prosty i logiczny sposób aby ułatwić naszą pracę. Kalendarz może mieć dwie opcje formatu oraz różne opcje kolorystyczne.

nowoczesny kalendarz warszawa

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *